Mitsubishi

klimatizace-mitsubishi-electric

Značka Mitsubishi Electric patří mezi nejvýznamnější výrobce klimatizačních a větracích systémů na světě a již více než 85 let se těší výborné pověsti. Díky důkladné a podrobné znalosti potřeb zákazníků může nabídnout rozsáhlý sortiment nejkvalitnějších produktů. Ten vychází stejnou měrou z dlouholeté zkušenosti a neustálých technologických inovací. Také proto se společnost Mitsubishi Electric každoročně umisťuje na předních místech žebříčku výrobců klimatizací z celého světa. Společnost Mitsubishi Electric stále pokračuje ve vývoji nových standardů, které pomáhají zlepšovat její produkty.

ŘEŠENÍ OD MITSUBISHI ELECTRIC

M - SÉRIE

Klimatizační zařízení pro zajištění optimálního prostředí. Prostřednictvím M-série je možné energeticky úsporně vytápět a chladit menší a středně velké místnosti. Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a celkovou nenápadností. 

Tichý provoz

hlukově optimalizovaných vnitřních jednotek je sotva slyšitelný. Nástěnné jednotky MSZ-FH25 / 35VE nabízejí noční režim s hladinou hluku pouhých 20 dB(A) při chlazení, což umožňuje dokonalý noční odpočinek s osvěžujícím prouděním vzduchu. S pouhými 19 dB(A) akustického tlaku jsou jednotky MSZ-LN obzvláště tiché.

Vysoká energetická účinnost

Energeticky úsporná technologie řízení invertorem: Systémy řízené invertorem pracují díky plynulému odstupňování výkonu s maximální hospodárností. Uživatel si přesně nastaví pouze chladicí či topný výkon, který je momentálně potřeba.

Použití v technických místnostech

Použití klimatizačních systémů v serverovnách nebo jiných technických místnostech citlivých na klima vyžaduje zvláštní péči při instalaci. V technických místnostech je důležitý zejména citelný výkon při odvádění tepla. To znamená, že klimatizační jednotky je nutné instalovat zejména s ohledem na citelný
chladicí výkon, a nikoliv na celkový chladicí výkon podle údajů v tomto katalogu.

Snadná montáž

Kompaktní rozměry vnitřních a venkovních jednotek se postarají o flexibilní a jednoduchou montáž. Invertorové multisplitové systémy mohou být kdykoliv dodatečně rozšířeny. V základu jsou zapotřebí minimálně dvě vnitřní jednotky, které později mohou být doplněny až na osm vnitřních jednotek.

Vynikající design

Jednotky M-série jsou atraktivní nejen svým technickým řešením, ale jsou i přitažlivé na pohled. Kvalitní a povedený design produktů získal již více prestižních ocenění, naposledy například Red Dot Award a Good Design Award. Všechny jednotky v bílém provedení jsou čistě bílé (blížící se RAL 9010). Nástěnné jednotky jsou koncipovány v moderním plochém designu.