BREMBO brzdové destičky 07BB19RC karbon keramické

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Dostupnost Do týdne
Cena 1 328 Kč bez DPH
1 607 Kč    
Kód produktu 388
Kategorie BREMBO RACING RC
 

Balení obsahuje brzdové destičky na jeden brzdový kotouč  - pokud má váš motocykl na předním kole kotouče dva, budete potřebovat zakoupit dvě sady. 

RACING RC/SC - Tyto brzdové destičky byly navrženy tak, aby svým uživatelům zajistily výjimečnou výkonnost. Materiály tohoto typu jsou pozoruhodné zejména svým vysokým koeficientem tření a stálou účinností, zvlášť když jsou vystaveny vysokým teplotám disků. Tyto charakteristiky zaručují vynikající a stejnoměrné brzdění po celou dobu závodu a snižují pravděpodobnost, že dojde k oslabení jejich účinku. Brzdové destičky tohoto typu jsou méně účinné za nižších teplot, což při závodech není tak důležité, nejsou proto ale ideální do silničního provozu!


RC – Kompozit určený jen pro závodní dráhu.
Je to pravá závodní brzdová destička, která se hodí pro jakékoliv soutěže na závodní dráze. S vynikajícím koeficientem tření a zejména s výtečnou stabilitou za vysokých teplot, s konstantním brzdným účinkem, kolo za kolem, od startu až do cíle.
SC – Slinutý kompozit pro využití na závodní dráze i v silničním provozu.
S vysokým koeficientem tření za tepla. Je to materiál, který zůstává velmi stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek a má vyhovující koeficient tření i za studena, takže se hodí i do silničního provozu.

ROAD SA/CC/SP - Tyto kompozity jsou charakteristické vysokým koeficientem tření, který zůstává konstantní za jakýchkoliv provozních podmínek - stejně tak za horka, jako i za studena. Zároveň jsou odolné proti opotřebení - výsledkem je skvělá trvanlivost, časová i kilometrová.

SA – Slinutý kompozit, zvlášť určený pro přední brzdy.
Vyznačuje se velmi dobrou účinností za jakýchkoliv provozních podmínek. Ideální alternativa k brzdovým destičkám OE (organické).
CC – Organický (Karbon-Keramický) kompozit.
Vyznačuje se vyšším obsahem uhlíku. Tento třecí materiál nabízí delší kilometrovou trvanlivost a dobrý výkon za jakýchkoliv podmínek: za tepla i za studena, za mokra i za sucha.
SP – Slinutý kompozit, speciálně určený pro zadní brzdy.
Je stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek.

Off-Road SX/SD/TT - Tyto materiály jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální činnost za velmi různých podmínek, které jsou pro terénní ježdění typické - nezahrnují jen chladno a horko, ale rovněž nehostinný terén (voda, písek, bahno), kde je brzdění za nízkých teplot také klíčovým požadavkem. Vyplývá z toho, že je zde velmi důležitá i odolnost materiálu vůči povětrnostním vlivům.

SX – Slinutý kompozit pro terénní motocykly a Supermotard. 
Pozoruhodně agresivní destičky, schopné odolávat vysokým teplotám, doporučené pro motokros a Supermotard. Zvlášť stabilní výkonnost.
SD – Slinutý kompozit pro terénní motocykly. 
Dobrá účinnost a stabilita za jakýchkoliv provozních podmínek. Přiměřeně odolný vůči opotřebení, i když je vystaven vodě a bahnu. Méně agresivní než SX, umožňuje tak pružnější kontrolu brzdění.
TT – Karbon-Keramický, polokovový - vhodný pro terénní ježdění. 
Výhodně kontrolovatelný materiál, dobře působící za sucha i ve vlhku. Zvlášť účinný při  špatné přilnavosti, kdy je zapotřebí pružná odezva brzd.

SCOOTER XS/CC - Tyto destičky zaručují dlouhou kilometrovou výdrž a provozní stabilitu za jakýchkoliv podmínek jízdy. Jsou navrženy speciálně pro skútry. Kompozit je určen do městského provozu a má jiný brzdný účinek, než jaký je u motocyklů.

XS – slinutý kompozit, vyvinutý speciálně pro maxi skůtry. 
Vysoký brzdný účinek, stabilita a výkon za jakýchkoli provozních podmínek. Snadné usazení a velmi dlouhá životnost.
CC – Karbon/Keramický, organická brzdová destička pro skútry. 
Nabízí optimální poměr kvalita / cena - charakteristická trvanlivost a optimální působení za všech okolností.

GENUINE - Originální náhradní díl od firmy Brembo. Když si vyberete tyto destičky, koupíte si přesně takový materiál OE, jaký používá výrobce motocyklů a který byl vyvinut pro toto speciální použití podle nejpřísnějších kritérií. Destičky mohou být ze slinutých, karbon-keramických nebo organických materiálů.

**50-99 OE – Sintermetalické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby. 
**10-49 OE – Karbon/Keramické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby. 
**01-09 OE – Organické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby.