BREMBO brzdové destičky 07SU27SA sinterové

 
Efekt lupa
 

Brzdové destičky BREMBO 07SU27SA sinterové

Dostupnost Do týdne
Cena 785 Kč bez DPH
950 Kč    
Kód produktu 07SU27SA
Značka BREMBO
Kategorie BREMBO RACING SA
Záruka 2 roky
 

Balení obsahuje brzdové destičky na jeden brzdový kotouč  - pokud má váš motocykl na předním kole kotouče dva, budete potřebovat zakoupit dvě sady. 

 

RACING RC/SC - Tyto brzdové destičky byly navrženy tak, aby svým uživatelům zajistily výjimečnou výkonnost. Materiály tohoto typu jsou pozoruhodné zejména svým vysokým koeficientem tření a stálou účinností, zvlášť když jsou vystaveny vysokým teplotám disků. Tyto charakteristiky zaručují vynikající a stejnoměrné brzdění po celou dobu závodu a snižují pravděpodobnost, že dojde k oslabení jejich účinku. Brzdové destičky tohoto typu jsou méně účinné za nižších teplot, což při závodech není tak důležité, nejsou proto ale ideální do silničního provozu!

RC – Kompozit určený jen pro závodní dráhu.
Je to pravá závodní brzdová destička, která se hodí pro jakékoliv soutěže na závodní dráze. S vynikajícím koeficientem tření a zejména s výtečnou stabilitou za vysokých teplot, s konstantním brzdným účinkem, kolo za kolem, od startu až do cíle.
SC – Slinutý kompozit pro využití na závodní dráze i v silničním provozu.
S vysokým koeficientem tření za tepla. Je to materiál, který zůstává velmi stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek a má vyhovující koeficient tření i za studena, takže se hodí i do silničního provozu.

ROAD SA/CC/SP - Tyto kompozity jsou charakteristické vysokým koeficientem tření, který zůstává konstantní za jakýchkoliv provozních podmínek - stejně tak za horka, jako i za studena. Zároveň jsou odolné proti opotřebení - výsledkem je skvělá trvanlivost, časová i kilometrová.

SA – Slinutý kompozit, zvlášť určený pro přední brzdy.
Vyznačuje se velmi dobrou účinností za jakýchkoliv provozních podmínek. Ideální alternativa k brzdovým destičkám OE (organické).
CC – Organický (Karbon-Keramický) kompozit.
Vyznačuje se vyšším obsahem uhlíku. Tento třecí materiál nabízí delší kilometrovou trvanlivost a dobrý výkon za jakýchkoliv podmínek: za tepla i za studena, za mokra i za sucha.
SP – Slinutý kompozit, speciálně určený pro zadní brzdy.
Je stabilní za jakýchkoliv provozních podmínek.

Off-Road SX/SD/TT - Tyto materiály jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální činnost za velmi různých podmínek, které jsou pro terénní ježdění typické - nezahrnují jen chladno a horko, ale rovněž nehostinný terén (voda, písek, bahno), kde je brzdění za nízkých teplot také klíčovým požadavkem. Vyplývá z toho, že je zde velmi důležitá i odolnost materiálu vůči povětrnostním vlivům.

SX – Slinutý kompozit pro terénní motocykly a Supermotard. 
Pozoruhodně agresivní destičky, schopné odolávat vysokým teplotám, doporučené pro motokros a Supermotard. Zvlášť stabilní výkonnost.
SD – Slinutý kompozit pro terénní motocykly. 
Dobrá účinnost a stabilita za jakýchkoliv provozních podmínek. Přiměřeně odolný vůči opotřebení, i když je vystaven vodě a bahnu. Méně agresivní než SX, umožňuje tak pružnější kontrolu brzdění.
TT – Karbon-Keramický, polokovový - vhodný pro terénní ježdění. 
Výhodně kontrolovatelný materiál, dobře působící za sucha i ve vlhku. Zvlášť účinný při  špatné přilnavosti, kdy je zapotřebí pružná odezva brzd.

SCOOTER XS/CC - Tyto destičky zaručují dlouhou kilometrovou výdrž a provozní stabilitu za jakýchkoliv podmínek jízdy. Jsou navrženy speciálně pro skútry. Kompozit je určen do městského provozu a má jiný brzdný účinek, než jaký je u motocyklů.

XS – slinutý kompozit, vyvinutý speciálně pro maxi skůtry. 
Vysoký brzdný účinek, stabilita a výkon za jakýchkoli provozních podmínek. Snadné usazení a velmi dlouhá životnost.
CC – Karbon/Keramický, organická brzdová destička pro skútry. 
Nabízí optimální poměr kvalita / cena - charakteristická trvanlivost a optimální působení za všech okolností.

GENUINE - Originální náhradní díl od firmy Brembo. Když si vyberete tyto destičky, koupíte si přesně takový materiál OE, jaký používá výrobce motocyklů a který byl vyvinut pro toto speciální použití podle nejpřísnějších kritérií. Destičky mohou být ze slinutých, karbon-keramických nebo organických materiálů.

**50-99 OE – Sintermetalické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby. 
**10-49 OE – Karbon/Keramické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby. 
**01-09 OE – Organické (vyšší číslo značí vyšší kvalitu)
Originální směs brzdových destiček jako od výrobce na motocyklu z prvovýroby.

Pro:
Kawasaki            1000 ZX 10R 08-
Suzuki                   600 GSX-R 04-05
                               600 GSX-R 06 >
                               750 GSX-R 04-05
                               750 GSX-R 06 >
                               1000 GSX R K4 04
                               1000 GSX R K5, K6 05-06
                               1000 GSX R K7 07 >
                               1300 GSX-R Hayabusa 08